koncert otagowanie postów

koncert otagowanie postów

1479216_614829268584505_157950029_n

To już 7. Edycja Festiwalu Filmowego Grand OFF – Najlepsze Niezależne Filmy Świata. 4 grudnia startuje jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych promujących kino niezależne w Polsce i na świecie.

Twórcy kina niezależnego przełamują stereotypy. Wyróżnia ich pasja, talent, kreatywność i otwartość na świat. Film ma szansę stać się czymś wielkim, niezależnie od zastosowanej techniki, czy wielkości budżetu...

Czytaj dalej

Kaja Białowąs

Portal e-LifeStyle odwiedził klub Coco de Oro, w którym swój koncert dyplomowy miała Kaja Białowąs – uczennica dwuletniej Autorskiej Szkoły Wokalnej Agaty Wrońskiej.

Wybrane przez Kaję piosenki podkreśliły jej charakterystyczny niski głos o ciemnej i aksamitnej barwie...

Czytaj dalej

Kaja Białowąs

W sobotę, 19 października w restauracji Coco de Oro, odbędzie się recital dyplomowy uczennicy dwuletniej Autorskiej Szkoły Wokalnej Agaty Wrońskiej, Kai Białowąs. Wokalistka posiada charakterystyczny niski głos o ciemnej i aksamitnej barwie.

Podczas recitalu, Kaja zaśpiewa takie piosenki jak Proud Mary Tiny Turner, Georgia on my mind Raya Charlsa, Płonie Stodoła Czesława Niemena i wiele innych przebojów, które podkreślają wspaniałą głęboką barwę artystki. Dla mnie te utw...

Czytaj dalej

Polski rock na światowym poziomie? Zespół Chemia udowadnia, że to jest możliwe!

W piątek 4 października, w klubie Hybrydy wystąpił polski, rockowy zespół Chemia. Zapowiedzi nie zawiodły… rockowa petarda to jak najbardziej odpowiednie słowa, aby podsumować ich muzykę.

Kapela rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku , dzięki inicjatywie Wojciecha Balczuna – czołowego założyciela. Pierwszym wokalistą zespołu był Marcin Koczota...

Czytaj dalej

???????????????????????????????

Nieśmiały uśmiech, urzekająco niski głos, iskra w oku – Sławek Uniatowski. Człowiek o wielu talentach, multiinstrumentalista, samouk.

Skąd go wyrzucano i dlaczego? Jakie talenty jeszcze ukrywa? I gdzie w tym wszystkim miejsce na Powrót do Przyszłości? Tego wszystkiego dowiedzieliśmy się przed jego koncertem w Żurawinie.

Zapraszamy!

Czytaj dalej

sjf4

Już niedługo Sopot zamieni się w prawdziwą stolicę jazzu. Rusza bowiem Sopot Jazz Festival. 2 października ten nadmorski kurort powita czołowych artystów światowej sceny jazzowej. Koncerty odbędą się w Operze Leśnej, Centrum Kultury „Zatoka Sztuki” oraz ośrodku SPATiF.

Dyrektorem artystycznym, już po raz trzeci będzie Adam Pierończyk – jeden z najwybitniejszych i najbardziej kreatywnych europejskich saksofonistów jazzowych...

Czytaj dalej

Do warszawskiego klubu Palladium, znów zawitają znakomici goście. Tym razem wystąpi nowojorska, freejazzowa grupa Sex Mob. Awangardowy kwartet będzie można usłyszeć już siódmego października, w ramach ogólnopolskiego cyklu koncertów Era Jazzu.

Steven Bernstein, lider zespołu to jeden z najznakomitszych wirtuozów trąbki suwakowej, a także świetny kompozytor i aranżer. Bernstein na przestrzeni lat był liderem wielu zespołów, m.in...

Czytaj dalej

www.penisa.pl www.leczenie-grzybicy.pl www.candida-albicans.org